Szlabany parkingowe

Szlabany parkingowe są powszechnie stosowanym modelem zabezpieczenia, które pozwala kontrolować dostęp do danej przestrzeni lub nieruchomości. Najczęściej stosowanym rodzajem są szlabany elektromechaniczne, idealnie nadające się do zabezpieczenia parkingów, garaży, osiedli, instytucji czy firm. W Elektrobim oferujemy najwyższej jakości szlabany na pilota, proste i bezpieczne w użytkowaniu. Poznaj ofertę Elektrobim i postaw na profesjonalne zabezpieczenie.

Rozwiń resztę opisu

Szlaban parkingowy – nowoczesna technologia od Elektrobim

Szlabany elektromechaniczne wykorzystują specjalną technikę, umożliwiającą samoczynne otwieranie i zamykanie. Dzięki temu szlabany wjazdowe zyskują wyższą jakość przepustowości pojazdów. Element, który to umożliwia to motoreduktor, stanowiący zintegrowane połączenie napędu elektrycznego z przekładnią ślimakową (samoblokującą). Zastępując konwencjonalny układ napędowy, w jednej obudowie zamyka wszystkie elementy, zapewniające poprawne działanie szlabanu. Jego pracą zarządza wbudowana centrala sterująca, która jest sercem urządzenia. Dzięki jej zastosowaniu szlabany parkingowe mogą być sterowane za pomocą pilota lub czujnika.

Nowoczesne rozwiązania zastosowane w szlabanach od Elektrobim zapewniają łatwość i długotrwałość użytkowania. Szlabany na pilota idealnie sprawdzają się w polskich warunkach klimatycznych i nie wymagają specjalnych czynności konserwacyjnych. Wystarczą okresowe przeglądy, aby szlabany automatyczne służyły przez wiele lat.

Automatyczne szlabany parkingowe – główne zalety

Wygodne użytkowanie szlabanów parkingowych

Szlabany parkingowe od Elektrobim wyposażone są w sterowniki, które posiadają odbiorniki radiowe o bardzo dobrym zasięgu. Wraz z solidną przekładnią, wpływa to znacząco na czas otwierania szlabanu, który przy ramieniu o długości do 6m wynosi kilka sekund. To zaś zapewnia płynny przejazd. Szlabany na parking mogą być otwierane za pomocą pilota, klawiatury, kart i breloków dostępu, pętli indukcyjnej, przycisku czy fotokomórek.

Bezpieczeństwo użytkowania szlabanów wjazdowych

Dostępne w naszej ofercie szlabany parkingowe wyposażone są w najwyższej jakości zabezpieczenia, które gwarantują bezpieczeństwo pojazdów, które korzystają z przejazdu. Wykorzystanie w nich fotokomórek lub detektora pętli indukcyjnej powodują, że automat „wykrywa” kiedy pojazd zbliża się i oddala od szlabanu. Dzięki temu wykluczone zostaje zagrożenie, że szlaban opadnie na pojazd, bo optymalny czas zamknięcia będzie za krótki w stosunku do rozmiarów pojazdu.

Trwałość szlabanów elektrycznych

Czujniki krańcowe na transoptorach zapewniają zatrzymanie ramienia w odpowiednim punkcie. Układ przeciwprzeciążeniowy zatrzymuje ramię szlabanu w momencie napotkania jakiejkolwiek przeszkody. Oba zabezpieczenia chronią automat, za pomocą którego działają szlabany wjazdowe, przed niepożądanym uszkodzeniem. Tym samym, zapewniając długotrwałe użytkowanie. Szlaban do pracy intensywnej GUARD-3 może wykonać nawet kilkaset cykli dziennie.

Szlabany na pilota od Elektrobim to pewność doskonałej jakości w dobrej cenie. Zaufaj naszym produktom i ciesz się bezpieczeństwem przez lata.

Montaż szlabanu parkingowego

Postaw na pewny i profesjonalny montaż szlabanu wjazdowego, wykonanego przez jednego z naszych partnerów. Co więcej, decydując się na montaż wykonany przez naszego instalatora zyskujesz możliwość przedłużenia standardowej 2-letniej gwarancji na okres 3 lat*.

*przedłużenie gwarancji do 3 lat dotyczy wyłącznie szlabanów oraz wymaga przeprowadzenia montażu przez jednego z certyfikowanych partnerów Elektrobim i przeprowadzenia przeglądu pod koniec obowiązywania standardowej gwarancji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Zdjęcie i nazwa
Opis
Cena
Zakup/Dostępność
Napięcie zasilania:

230V AC

Długość ramienia:

5m

Czas otwarcia:

3s

Klasa szczelności:

IP55

Cykl pracy:

50%

Samodzielny montaż:

Tak

Cena 4499 

Netto: 3658 zł.

Napięcie zasilania:

230V

Długość ramienia:

6m

Czas otwarcia:

2-4 s

Klasa szczelności:

IP55

Samodzielny montaż:

Tak

Cena 4299 

Netto: 3496 zł.

Napięcie zasilania:

230V AC

Długość ramienia:

6m

Czas otwarcia:

1,5-6s

Klasa szczelności:

IP54

Cykl pracy:

90%

Samodzielny montaż:

Tak

Cena 3999 

Netto: 3252 zł.

Napięcie zasilania:

230V AC

Długość ramienia:

2,5m

Czas otwarcia:

3s

Klasa szczelności:

IP55

Cykl pracy:

20%

Samodzielny montaż:

Tak

Cena 1699 

Netto: 1382 zł.