Automatyka i napędy do bram przesuwnych

Nie wszędzie można sobie pozwolić  na bramę skrzydłową. Wtedy często idealnym zamiennikiem jest brama przesuwna. Napędy do bram przesuwnych są bardzo wygodne z uwagi, że wystarczy przytwierdzić  listwy do bramy oraz automat do podłoża i większość pracy mamy wykonaną. Jako producent automatyki bramowej stawiamy aby tego typu urządzenia były trwałe i wieloletnie. Mają działać i obsługiwać skrzydło bramy niezależnie od warunków atmosferycznych. Automaty do bram muszą być więc bezobsługowe – montujemy automat i tylko od czasu do czasu konserwujemy go dla pewności. Na podstawie doświadczeń oraz opinii klientów stale udoskonalamy nasze napędy do bram przesuwnych.
Stawiamy także na prostotę montażu oraz łatwość obsługi naszego sprzętu. Prosta i przystępna instrukcja oraz zapewnione przez nas serwisowe wsparcie techniczne rozwiąże nawet najtrudniejsze problemy.
Wybierz dla siebie napęd do bramy przesuwnej KSE 180 lub automat do bramy przesuwnej KSE 380 niezawodnej serii KSE, które posiadają jedną z najlepszych na rynku relacji ceny do jakości.
Wybierz mądrze i postaw na automaty do bram przesuwnych bezpośrednio od polskiego producenta.  Zyskujesz dzięki temu wsparcie techniczne oraz profesjonalną obsługę klienta.