Home / POZNAJ FIRMĘ ELEKTROBIM

POZNAJ FIRMĘ ELEKTROBIM

Kim jesteśmy:

Jesteśmy grupą ludzi, których łączy zamiłowanie do nowych technologii, majsterkowania oraz kontaktu z klientem. Nasi pracownicy to inżynierowie wykształceni na Politechnice Szczecińskiej oraz absolwenci WSB. Wszystko powyższe przekłada się na to, że praca w branży dystrybucji elektroniki oraz automatyki to nie tylko wykonywany zawód, ale także pasja poparta faktycznymi kwalifikacjami. Zawsze służymy profesjonalną poradą. Jesteśmy dyspozycyjni i ukierunkowani na szeroko rozumiany rozwój. Naszym celem jest perfekcyjnie służyć każdemu klientowi oraz maksymalnie pomóc mu zaoszczędzić czas. Osiągamy to dzięki automatyzacji stałych czynności i procesów, które pojawiają się w przemyśle, a także życiu prywatnym. W ten sposób udowadniamy, że wprowadzanie nowoczesnych technologii jest skuteczne i opłacalne. Jak większość skutecznych firm na rynku doskonale wiemy, że najlepszą formą marketingu i zdobywania nowych klientów są referencje. Dlatego nasze zadania wykonujemy tak, aby mogły one w przyszłości owocować dla wszystkich stron. Dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z nami na każdym poziomie była skuteczna, przebiegała w atmosferze wspólnego szacunku i zaufania.

Czym się zajmujemy:

Wprowadzamy nowoczesne elementy wykonawcze oraz kompletne systemy automatyki takie jak siłowniki elektryczne z profesjonalnym sterowaniem. Oferujemy niezawodne automaty do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych w pełni kompatybilnych z istniejącymi systemami. Ponadto udostępniamy nowoczesne i prestiżowe powierzchnie biurowe w centrum Stargardu.

W ramach naszej oferty każdemu zapewniamy:

  • Ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta,

  • Podniesienie standardu życia i zasmakowanie luksusu za rozsądne pieniądze,

  • Serwis gwarantujący pomoc w przypadku problemów w trakcie montażu lub uruchomienia zakupionych urządzeń.

Nasza misja:

Naszą misją jest pomoc ludziom i firmom w codziennym życiu poprzez wprowadzenie nowych technologii i dostarczanie elementów automatyki.
Automatyzacja prostych czynności manualnych oszczędza czas i ułatwia pracę, a także sprawdza się w obszarze zdrowia.
Służymy pomocą techniczną, inspirujemy do odważnych zmian, wspieramy wiedzą i praktycznymi rozwiązaniami.
Wierzymy, że w ten sposób pozytywnie wpływamy na jakość życia, komfort i bezpieczeństwo ludzi.

„Bezpieczeństwo osiągniesz nie przez wznoszenie ogrodzeń, ale otwieraniem bram.”