POZNAJ FIRMĘ ELEKTROBIM

Kim jesteśmy:

Jesteśmy grupą inżynierów wykształconych na Politechnice Szczecińskiej. Zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem oraz sprzedażą systemów sterowania automatyką domową i przemysłową. Praca w branży elektroniki i automatyki to nie tylko wykonywany zawód, ale także pasja poparta faktycznymi kwalifikacjami. Zawsze służymy profesjonalną poradą. Jesteśmy dyspozycyjni i ukierunkowani na szeroko rozumiany rozwój. Naszym celem jest perfekcyjnie służyć każdemu klientowi oraz maksymalnie pomóc mu zaoszczędzić czas. Osiągamy to dzięki automatyzacji stałych czynności i procesów, które pojawiają się w przemyśle, a także życiu prywatnym. W ten sposób udowadniamy, że wprowadzanie nowoczesnych technologii jest skuteczne i opłacalne. Jak większość skutecznych firm na rynku doskonale wiemy, że najlepszą formą marketingu i zdobywania nowych klientów są referencje. Dlatego nasze zadania wykonujemy tak, aby mogły one w przyszłości owocować dla wszystkich stron. Dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z nami na każdym poziomie była skuteczna, przebiegała w atmosferze wspólnego szacunku i zaufania.

Czym się zajmujemy:

Wprowadzamy nowoczesne elementy wykonawcze oraz kompletne systemy automatyki takie jak siłowniki elektryczne z profesjonalnym sterowaniem.Oferujemy niezawodne automaty do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych w pełni kompatybilnych z istniejącymi systemami.Wynajmujemy i obsługujemy wyświetlacze LED – telebimy podczas imprez masowych, które zwiększają efektywność przekazu wizyjnego.Proponujemy Ci skuteczną reklamę na wyświetlaczach LED w centrum Stargardu.Udostępniamy nowoczesne i prestiżowe powierzchnie biurowe w centrum Stargardu .

Nasza misja:

Jesteśmy grupą inżynierów z branży automatyka i elektronika, którzy zapragnęli wnieść nową jakość w reprezentowaną branżę. Naszą misją jest:

  • [Firma] Podtrzymywanie i rozwijanie wizerunku firmy jako solidnego i rzetelnego partnera handlowego.
  • [Otoczenie] Utrzymanie pozycji jednego z najważniejszych uczestników polskiego rynku automatyki przemysłowej.
  • [Działalność] Kontynuacja tradycyjnej działalności w zakresie dostaw siłowników elektrycznych i aparatury sterującej.

Misja-Elektrobim

W naszej działalności mocno stawiamy na rozwój kontaktów i sieci współpracy. Najważniejsze jest dla nas nawiązywanie partnerstw w ramach prowadzonej działalności w oparciu o zasady wspólnego zaufania i wzajemnego szacunku. Dlatego też staramy się pomagać naszym partnerom biznesowym poprzez wymianę doświadczeń i przekazywanie nabytej wiedzy. Oprócz tego wprowadzamy na rynek technologie nowe, które są sprawdzone i – co najważniejsze – skutecznie spełniają swoją rolę.

Realizując misję kierujemy się mottem „Obsługujemy klientów tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani” gwarantując najwyższe standardy obsługi i współpracy.

W ramach naszej oferty każdemu zapewniamy:

  • Ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta,

  • Podniesienie standardu życia i zasmakowanie luksusu za rozsądne pieniądze,

  • Serwis gwarantujący pomoc w przypadku problemów w trakcie montażu lub uruchomienia zakupionych urządzeń,

  • Profesjonalne wsparcie techniczne w sferze siłowników, automatów bramowych, elektroniki oraz wyświetlaczy LED, które oparte na naszych długoletnich doświadczeniach w branży