POZNAJ FIRMĘ ELEKTROBIM

Kim jesteśmy:

Jesteśmy grupą ludzi, których łączy zamiłowanie do nowych technologii, majsterkowania oraz kontaktu z klientem. Nasi pracownicy to inżynierowie wykształceni na Politechnice Szczecińskiej oraz absolwenci WSB. Wszystko powyższe przekłada się na to, że praca w branży dystrybucji elektroniki oraz automatyki to nie tylko wykonywany zawód, ale także pasja poparta faktycznymi kwalifikacjami. Zawsze służymy profesjonalną poradą. Jesteśmy dyspozycyjni i ukierunkowani na szeroko rozumiany rozwój. Naszym celem jest perfekcyjnie służyć każdemu klientowi oraz maksymalnie pomóc mu zaoszczędzić czas. Osiągamy to dzięki automatyzacji stałych czynności i procesów, które pojawiają się w przemyśle, a także życiu prywatnym. W ten sposób udowadniamy, że wprowadzanie nowoczesnych technologii jest skuteczne i opłacalne. Jak większość skutecznych firm na rynku doskonale wiemy, że najlepszą formą marketingu i zdobywania nowych klientów są referencje. Dlatego nasze zadania wykonujemy tak, aby mogły one w przyszłości owocować dla wszystkich stron. Dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z nami na każdym poziomie była skuteczna, przebiegała w atmosferze wspólnego szacunku i zaufania.

Czym się zajmujemy:

Wprowadzamy nowoczesne elementy wykonawcze oraz kompletne systemy automatyki takie jak siłowniki elektryczne z profesjonalnym sterowaniem. Oferujemy niezawodne automaty do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych w pełni kompatybilnych z istniejącymi systemami. Ponadto udostępniamy nowoczesne i prestiżowe powierzchnie biurowe w centrum Stargardu.

W ramach naszej oferty każdemu zapewniamy:

  • Ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta,

  • Podniesienie standardu życia i zasmakowanie luksusu za rozsądne pieniądze,

  • Serwis gwarantujący pomoc w przypadku problemów w trakcie montażu lub uruchomienia zakupionych urządzeń.

Nasza misja:

Naszą misją jest pomoc ludziom i firmom w codziennym życiu poprzez wprowadzenie nowych technologii i dostarczanie elementów automatyki.
Automatyzacja prostych czynności manualnych oszczędza czas i ułatwia pracę, a także sprawdza się w obszarze zdrowia.
Służymy pomocą techniczną, inspirujemy do odważnych zmian, wspieramy wiedzą i praktycznymi rozwiązaniami.
Wierzymy, że w ten sposób pozytywnie wpływamy na jakość życia, komfort i bezpieczeństwo ludzi.

„Bezpieczeństwo osiągniesz nie przez wznoszenie ogrodzeń, ale otwieraniem bram.”

Nasz zespół:

Konrad Kunka

Przedsiębiorca, lider, strateg oraz założyciel firmy Elektrobim.

Już podczas studiów większość wolnego czasu poza nauką, poświęcał na tworzenie firmy, która po ponad 11 latach może się szczycić ponad 100 tysiącami zrealizowanych zamówień oraz ogromem zadowolonych klientów. Cały ten dorobek przekłada się na sukces polskiej marki automatyki Elektrobim.

Absolwent Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz studiów MBA na uczelni Łazarskiego. Prywatnie szczęśliwy mąż, ojciec oraz aktywny fan piłki nożnej.
Jego mocne strony to: planowanie, otwartość, wytrwałość oraz umiejętności rozwiązywania problemów i analizy danych.

Marlena Bieg

Na co dzień nadzoruje dział księgowości i rozliczeń, czyli można powiedzieć, że siedzi w przysłowiowych papierach. Wykonuje to z taką precyzją, że żadne błędy i opóźnienia nie wchodzą w grę. Zawsze można liczyć na jej wsparcie i pomocną dłoń. Bardzo dobrze dogaduje się z klientami oraz najemcami. Jej mocne strony: uczynność, empatia oraz zaangażowanie.

Jest absolwentką Zarządzania Zasobami Ludzkimi na ZPSB. Wieczorami zaczytana w kryminałach. Sprawnie łączy bycie matką z ambicjami zawodowymi.

Jan Borowski

Jako człowiek o ponadprzeciętnej organizacji na co dzień „człowiek orkiestra” dbający o realizację strategii biznesowej firmy. Zbiera wszystkie informacje z każdego działu po czym przekuwa wnioski w czyny. Odpowiada też za kontakt z partnerami marki Elektrobim. Altruizm, elastyczność, zorganizowanie oraz wytrwałość w dążeniu do celu pomagają mu dostrzec to czego nie widzą inni co skutkuje ciągłym rozwojem firmy.

Uwielbia ciągle się rozwijać, czytać, poszerzać wiedzę oraz kompetencje. Prywatnie prezes stowarzyszenia Historyczno-Eksploracyjnego Pomerania oraz szczęśliwy narzeczony.

Arkadiusz Sowin

Od początku pomagał przy rozwoju firmy, poświęcając na to wiele sił i czasu. Fachowa wiedza, analityczny umysł i zdolności manualne sprawiają, że oprócz złotej rączki jest także wspaniałym sprzedawcą, potrafiącym doradzić praktycznie każdemu klientowi. Nie można zapomnieć też o wspaniałym poczuciu humoru oraz otwartości.

Absolwent Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Jego pasją jest wędkowanie, survival oraz majsterkowanie. Kochający ojciec i mąż. 

Damian Wójcik

W Elektrobimie zajmuje się rozwijaniem technologicznym produktów oraz działu IT.  Dzięki jego zaangażowaniu wiele problemów rozwiązuje się samych, a codzienna praca jest dużo łatwiejsza. Na jego barkach jest także bieżące zarządzanie Działem Serwisowo-Technicznym, gdzie pomaga klientom rozwiązywać problemy natury technicznej. W realizacji tych zadać pomagają mu jego mocne strony: analityczność, refleksyjność, duży spokój jak i precyzja.

Jest absolwentem informatyki na Uniwersytecie Szczecińskim. Jego pasją jest elektronika i programowanie. Zwolennik wolnego oprogramowania i systemu Linux.

Grzegorz Tenderenda

Odpowiada za dział magazynowy, który zajmuje się m.in wysyłką zamówień do klienta. Dba o to, aby zamawiany towar dotarł „cały i zdrowy”, a zamówienia były kompletne. Jego zdolności organizacyjne pozwalają na to aby w kluczowym dziale panował ład i porządek. Poza zorganizowaniem jego mocnymi stronami są szczerość oraz praktyczność.

Oddany ojciec i mąż. Jego hobby to muzyka i sport.