Automatyka i napędy do bram garażowych

Zdjęcie i nazwa
Opis
Cena
Zakup/Dostępność
Napięcie zasilania:

230V

Siła:

6Nm

Prędkość otwierania:

12cm/s

Powierzchnia bramy:

max. 12m²

Wysokość bramy:

2,5m

Klasa szczelności:

IP22

Częstotliwość odbiornika:

433.92MHz

Zasięg zdalnego sterowania:

do 50m

Klasa:

Średnia

849 899 

Netto: 691 zł.

Uchylna brama garażowa to bardzo wygodne rozwiązanie. Jeszcze lepszym rozwiązaniem gdy takie bramy obsługiwane są przez napędy do bram garażowych. Jako producent automatyki bramowej stawiamy aby tego typu urządzenia były trwałe i wieloletnie. Mają działać i obsługiwać bramę garażową niezależnie od warunków atmosferycznych. Automaty do bram muszą być więc bezobsługowe – zakładamy automat i tylko od czasu do czasu konserwujemy go dla pewności. Na podstawie doświadczeń oraz opinii klientów nieustannie udoskonalamy nasze napędy do bram garażowych.
Stawiamy także na prostotę montażu oraz łatwość obsługi naszego sprzętu. Łatwa i czytelna instrukcja oraz zapewnione przez nas serwisowe wsparcie techniczne rozwiąże nawet najtrudniejsze problemy.
Wybierz dla siebie napęd do bramy garażowej KSE LIFT – D niezawodnej serii KSE, który posiada jedną z lepszych na rynku relacji ceny do jakości.
Wybierz mądrze i postaw na automaty do bram garażowych bezpośrednio od polskiego producenta.  Zyskujesz dzięki temu wsparcie techniczne oraz profesjonalną obsługę klienta.