Automatyka i napędy do bram garażowych

Zdjęcie i nazwa
Opis
Cena
Zakup/Dostępność
Napięcie zasilania:

230V

Siła:

6Nm

Prędkość otwierania:

12cm/s

Powierzchnia bramy:

max. 12m²

Wysokość bramy:

2,5m

Klasa szczelności:

IP22

Częstotliwość odbiornika:

433.92MHz

Zasięg zdalnego sterowania:

do 50m

Klasa:

Średnia

Cena 899 

Netto: 731 zł.

Uchylna brama garażowa to bardzo wygodne rozwiązanie. Tym bardziej, jeśli jest obsługiwana przez automaty do bram garażowych. Jako producent automatyki bramowej stawiamy na to, aby tego typu urządzenia były trwałe i wieloletnie. Mają działać i obsługiwać bramę garażową niezależnie od warunków atmosferycznych. Automaty do bram muszą być także bezobsługowe – zakładamy automat do drzwi garażowych i tylko od czasu do czasu konserwujemy go dla pewności.

Napędy do bram garażowych uchylnych Elektrobim są proste w montażu i łatwe w obsłudze. Łatwa i czytelna instrukcja oraz zapewnione przez nas serwisowe wsparcie techniczne rozwiąże nawet najtrudniejsze problemy.

Poznaj naszą ofertę i wybierz dla siebie funkcjonalny napęd do bramy garażowej.

Napędy do drzwi garażowych – funkcjonalna wygoda

Automatyka do bram garażowych to najwyższej klasy sprzęt, który odpowiada za wygodne i płynne obsługiwanie drzwi do garażu. Wykorzystanie trwałych materiałów oraz nowoczesnej technologii zapewnia również bezpieczeństwo użytkowania. Możliwość konfiguracji pracy oraz czujniki magnetyczne sprawiają, że napędy do bram garażowych uchylnych domykają drzwi precyzyjnie i nie powodują ich uszkodzenia. Dodatkowym atutem jest ich niezwykle cicha praca.

Bramy garażowe elektryczne mogą być uchylne lub segmentowe. Wystarczy zastosować odpowiedni napęd. Nawet jeśli chcesz zautomatyzować wjazd do garażu na dwa samochody, nie będzie z tym problemu. Profesjonalne napędy do drzwi garażowych od Elektrobim bezawaryjnie obsługują bramy o powierzchni do 12 m2. Wybierz dla siebie napęd do bramy garażowej ETM-LIFT niezawodnej serii ETM, który posiada jedną z lepszych na rynku relacji ceny do jakości i sam przekonaj się jakie to proste.

Automaty do bram garażowych – estetyka i praktyka w jednym

Napędy do drzwi garażowych powinny być nie tylko funkcjonalne, ale także dobrze się prezentować. Elektrobim oferuje swoim klientom 2 w 1. Prosta i elegancka forma zestawu wpasuje się do każdego garażu. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które doskonale chronią wnętrze mechanizmu. Dodatkowo automatyka do bram garażowych jest odporna na działanie warunków atmosferycznych. Niezależnie od tego, czy na zewnątrz panuje upał, czy mróz brama będzie otwierała się tak samo płynnie.

Automatyka do bram garażowych od zaufanego producenta

Automaty do bram garażowych od polskiego producenta to pewność jakości do ceny. Swoim klientom zapewniamy pełne wsparcie techniczne na etapie montażu oraz w okresie użytkowania. Na podstawie doświadczeń oraz opinii klientów nieustannie udoskonalamy nasze napędy do drzwi garażowych, aby służyły jak najdłużej i jak najlepiej.

Automatyka do bram garażowych, oferowana przez Elektrobim, w standardzie posiada 2 lata gwarancji. Istnieje również możliwość rozszerzenia tego okresu do lat 3. Wystarczy w czasie dokonywania zakupu wybrać opcję Rozszerzona Gwarancja z pola WYBIERZ PRODUKTY DO KOMPLETU”.

Wybierz mądrze i postaw na automaty do bram garażowych bezpośrednio od polskiego producenta. Zyskujesz dzięki temu doskonałą jakość oraz profesjonalną obsługę klienta.