Automatyka i napędy do bram skrzydłowych

Najpopularniejszym typem zdalnego otwierania bramy w Polsce są napędy do bram skrzydłowych. Jako producent automatyki bramowej stawiamy aby tego typu urządzenia były solidne i  niezawodne. Mają działać i obsługiwać skrzydła bramy niezależnie od warunków atmosferycznych. Automaty do bram muszą być więc bezobsługowe – montujemy automat i tylko od czasu do czasu konserwujemy go dla pewności. Na podstawie doświadczeń oraz opinii klientów stale udoskonalamy nasze napędy do bram skrzydłowych.
Stawiamy także na samodzielność i prostotę montażu naszego sprzętu. Prosta i przystępna instrukcja obsługi oraz zapewnione przez nas serwisowe wsparcie techniczne rozwiąże nawet najtrudniejsze problemy.
Wybierz dla siebie napęd do bramy dwuskrzydłowej lub automat do bramy jednoskrzydłowej niezawodnej serii ETM, które prezentują najlepszą relację ceny do jakości urządzeń.
Wybierz mądrze i postaw na automaty do bram skrzydłowych bezpośrednio od polskiego producenta.  Zyskujesz dzięki temu wsparcie techniczne oraz profesjonalną obsługę klienta.