Działania Społeczne

Nowoczesna i przyjazna firma

Jako nowoczesna firma działająca od lat na rynku staramy się aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym. Dokonujemy wszelkich starań aby wspomóc obszary, w których istnieje istotna potrzeba społeczna.  Działami aktywnie angażują się mocno w życie lokalnej społeczności. Aby tego dokonać współpracujemy z wszelkimi możliwymi organami państwowymi, a także podmiotami gospodarczymi, osobami prywatnymi oraz organizacjami pozarządowymi, sportowymi czy kulturalnymi.

Pamiętaj – Ty też pomagasz kiedy z nami współpracujesz.

Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat

Dziedziny, w których najczęściej pomagamy:

Pomoc społeczna
Rozwój dóbr kultury
Promowanie aktywności fizycznej
Rozwój dzieci i młodzieży
Ochrona środowiska
Aktywne spędzanie czasu  ✓
Różnorakie wsparcie lokalnej społeczności

Inicjatywy i wydarzenia wspieranie przez firmę Elektrobim

Lokalna społeczność, instytucje i organizacje

Sprawdź nasze działania

Angażujemy się w wiele działań związanych z pomocą organizacjom pozarządowym, a także w akcje wspierające Policje, Straż pożarną itd. Uważamy, że aby społeczeństwo działało sprawnie oraz ludzie czuli się bezpiecznie musimy sobie wzajemnie pomagać.

Zdrowy tryb życia, sport i kultura

Sprawdź nasze działania

Ruch to zdrowie! Dlatego też aktywnie uczestniczymy  w świecie sportu na lokalnym szczeblu. Wspieramy miejscowe drużyny sportowe i pomagamy w ich rozwoju. Cenimy tez rozwój kultury. Pomagamy więc organizować koncerty, występy i  różne inne wydarzenia kulturowe.

Działania charytatywne dla potrzebujących

Sprawdź nasze działania

Uczestniczymy w akcjach charytatywnych, które mają wspierać potrzebujących w tym m.in. zbiórki na domy dziecka, głodujących,  na leczenie ludzi uzależnionych od narkotyków czy alkoholu. Często przeznaczamy także fundusze na różne zbiórki dla ludzi chorych, których rehabilitacja jest bardzo droga.