Adres e-mail biuro@elektrobim.pl
Telefon 91 817 14 69
Zwroty do 30 dni
Zwroty do 30 dni
Doświadczenie - ponad 15 lat na rynku
Doświadczenie ponad 15 lat na rynku
Darmowa wysyłka - powyżej 999 zł
Darmowa wysyłka powyżej 999 zł
Odroczone płatności PayPo
Odroczone płatności PayPo
>Wysyłka do godziny 13:00 w dni robocze
Wysyłka do godziny 13:00 w dni robocze
  • English
  • Deutsch
  • polski

Napęd do bram garażowych ETM-LIFT Pro: nowa jakość!

Automat do bramy garażowej ETM-LIFT Pro

Podstawowa wersja napędu do bramy garażowych ETM-LIFT to produkt od lat ceniony przez naszych Klientów przede wszystkim za bezawaryjność. Śmiało możemy powiedzieć, że po poprawnym montażu staje się on praktycznie bezobsługowy! Dlatego właśnie na bazie tego sprzętu powstał nowy model do: ETM-LIFT Pro. Napęd został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Ten sprzęt klasy premium to kwintesencja innowacji, wydajności oraz elegancji. Napęd do bram garażowych ETM-LIFT Pro gwarantuje niezwykłą wygodę użytkowania oraz bezawaryjną pracę przez długie lata.

Automatyzacja bramy garażowej na najwyższym poziomie

Napęd do bramy garażowej uchylnej segmentowej ETM-LIFT-PRO detale
Automat do bramy garażowej segmentowej ETM-LIFT-PRO

Jedną z głównych zalet nowego napędu do bram garażowych ETM-LIFT Pro jest to, że pozwala on na zautomatyzowanie bram o wysokości do aż 3,6 m! Napęd cechuje wysoka kultura pracy: działa niezwykle cicho oraz stabilnie. Dodatkowym gwarantem płynnej pracy jest funkcja miękkiego startu i stopu.

Wykonanie kilkudziesięciu cykli pracy na dobę nie stanowi dla zestawu do bramy garażowej ETM-LIFT Pro żadnego problemu. To własnie dlatego sprawdzi się idealne nie tylko na prywatnych posesjach, ale również na podziemnych parkingach.

Automat został wyposażony w regulowane wyłączniki krańcowe oraz funkcję inteligentnego uczenia się. Dzięki niej napęd sam dobierze wartości parametrów przeciążeniowych tak, aby zoptymalizować pracę.

Bezpieczeństwo użytkowników napędów do bram garażowych ETM-LIFT Pro

Zestaw to bram segmentowych ETM-LIFT Pro został także wyposażony w szereg różnorakich zabezpieczeń: zarówno użytkowników jak i samej posesji. Możliwe jest dodatkowe zablokowanie napędu, które uniemożliwi otwarcie bramy osobom trzecim bez naszej wiedzy. Napęd ETM-LIFT Pro posiada też zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe, chroniące samochody i użytkowników.

Bardzo przydatnymi funkcjami są także opcja wentylacji garażu oraz dodatkowe oświetlenie garażu. Wszystko to sprawia, że ten napęd to niekwestionowany strzał w dziesiątkę dla każdego kto szuka zestawu bezawaryjnego, bezpiecznego i nowoczesnego.

Automat do bramy garażowej uchylnej segmentowej ETM-LIFT-PRO detale
Automat do bramy garażowej uchylnej segmentowej ETM-LIFT-PRO

Więcej informacji znajdziecie w naszej ofercie nowego napędu do bramy garażowej ETM-LIFT-Pro.